O nas

Witamy w AGD-Bulaj!

AGD-Bulaj Poznań to komis używanego sprzętu AGD na gwarancji, a do tego zajmujemy się również bieżącym serwisem oraz naprawą urządzeń AGD – wszystkich marek! Nasza firma istnieje na rynku już od ponad 8 lat, a w zakres naszej oferty wchodzą między innymi następujące usługi:

  • sprzedaż używanego sprzętu AGD,
  • komis i skup urządzeń AGD,
  • naprawa i bieżący serwis sprzętu AGD.

Wszystko z dojazdem do klienta na terenie Poznania i okolic.

Oferujemy DARMOWY transport na terenie Poznania

Dojedziemy również do takich miejscowości, jak: Suchy Las, Złotniki, Morasko, Sady, Gowarzewo, Kowalskie, Siekierki Wielkie, Stęszew, Borówiec, Palędzie, Zakrzewo, Sierosław, Czapury, Kaźmierz, Dopiewo, Dąbrowa, Rokietnica, Plewiska, Wiry, Chludowo, Konarzewo, Przeźmierowo, Chomęcice, Swarzędz, Lusowo, Koziegłowy, Otowo, Mosina, Puszczykowo, Kórnik, Gądki, Gruszczyn, Tulce, Tarnowo Podgórne, Komorniki, Kostrzyn Wlkp.

Komis używanego AGD, naprawa i serwis

AGD-Bulaj Poznań

AGD-Bulaj Poznań to nie tylko sprzedaż, serwis i naprawa sprzętu AGD. Do swoich działań podchodzimy profesjonalnie i kompleksowo. Cechuje nas przede wszystkim fachowe doradztwo, korzystne ceny i szeroki wybór produktów. Na wszystkie sprzedawane produkty udzielamy gwarancji. Nasi specjaliści świadczą usługi naprawcze i serwisowe – zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne – na terenie całego Poznania i okolic.

Zadowoleni klienci cenią nas przede wszystkim za duży wybór sprzętu, przystępne ceny oraz wykwalifikowaną obsługę.

Sprzedaż używanego AGD

Sprzedaż używanego AGD

Szeroki wybór i fachowe doradztwo

Serwis i naprawa AGD

Serwis i naprawa AGD

Wykwalifikowani eksperci w najlepszej cenie

Dostawa i odbiór AGD

Dostawa i odbiór AGD

Darmowy transport na terenie Poznania